Укргазбанк

Укргазбанк - книга отзывов, жалоб и предложений

Оцените банк

1.7/5 оценка (29 голосов)

Информация о банке

Задать вопрос банку можно вот здесь - https://bankua.com.ua/bezobraznoe-otnoshenie-k-klientam-i-khamstvo-v-ukrgazbanke

+ Написать свой комментарий

Напишите отзыв, жалобу или вопрос и Вам ответят специалисты данной компании

Отзывы, жалобы и вопросы (71)

This comment was minimized by the moderator on the site

Банк для мошенников,покрывают мошенников,сделал перевод на карту укргазбанка,окозался мошенник,через 15 минут позвонил на платную vip линию банка брасают трубки не хотят слушат.Хотя мой банк сказал мы принчли заявление о мошенничестве,а так же банк на карту которого вы платили тоже должен принять заявление о мошенничестве,но Укргазбанк,бросает трубку и отказывается слушать,хотя заоню на платную линию банка.Ужас,кошмар

This comment was minimized by the moderator on the site

Банк, для мошенников! Который покрывает своих клиентов МОШЕННИКОВ. Если бы таких банков было меньше. Меньше бы стало мошенников и пострадавших!

This comment was minimized by the moderator on the site

Обратился 30.06 около 6:20 утра, для простейшего вопроса по карте потребовали все данные, ФИО паспорт код и прочее , сотрудники банка неправильно указали мой адрес на что я был отправлен в их прекрасное отделение, на вопрос где на левом берегу в моем городе оно есть ответ я не получил типо иди сам смотри, девуша представилась как Анна,так же долго не хотела оформлять жалобу уговаривал минут 5, и опять зачем то она начала проводить верификацию, у вас что жалобу на ваш банк только клиент может?если ты не клиент банка то тебе можно хамить и игнорировать получается. Ну и естественно она бросила трубку в первом диалоге после просьбы таки посмотреть где отделение, видимо про интернет в этом банке до сих пор не знаю а сотрудники им не умеют пользоваться. Что говорить о каких то более сложных моментах, функционала в банке 0 , если б зарплатная карта удалил бы и забыл, тут не то что 1 надо -2 ставить не идите в этот банк по своей воле никогда есть намного лучше банки.

This comment was minimized by the moderator on the site

Відповідно до статті 1073 Цивільного кодексу України у разі несвоєчасного зарахування на рахунок грошових коштів, що надійшли клієнтові, їх безпідставного списання банком з рахунка клієнта або порушення банком розпорядження клієнта про перерахування грошових коштів з його рахунка банк повинен негайно після виявлення порушення зарахувати відповідну суму на рахунок клієнта або належного отримувача, сплатити проценти та відшкодувати завдані збитки, якщо інше не встановлено законом.
Згідно із пунктом 37.2 статті 37 Закону України "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні" на час встановлення ініціатора та правомірності переказу, але не більше ніж впродовж дев'яносто календарних днів, емітент має право не повертати на рахунок неналежного платника суму попередньо списаного неналежного переказу. У разі ініціації неналежного переказу з рахунка неналежного платника, з вини ініціатора переказу, що не є платником, емітент зобов'язаний переказати на рахунок неналежного платника відповідну суму грошей за рахунок власних коштів, а також сплатити неналежному платнику пеню в розмірі 0,1 відсотка суми неналежного переказу за кожний день, починаючи від дня неналежного переказу до дня повернення відповідної суми на рахунок, якщо більший розмір пені не обумовлений договором між ними.
Відповідно до пунктів 7, 8 розділу VI Положення про порядок емісії спеціальних платіжних засобів і здійснення операцій з їх використання, затвердженого постановою правління Національного банку України від 05 листопада 2014 року N 705, емітент або визначена ним юридична особа під час отримання повідомлення та/або заяви про втрату електронного платіжного засобу та/або платіжні операції, які не виконувалися користувачем, зобов'язаний ідентифікувати користувача і зафіксувати обставини, дату, годину та хвилини його звернення на умовах і в порядку, установлених договором. Емітент після надходження повідомлення та/або заяви про втрату електронного платіжного засобу та/або платіжні операції, які не виконувалися користувачем, зобов'язаний негайно зупинити здійснення операцій з використанням цього електронного платіжного засобу. Емітент у разі здійснення помилкового або неналежного переказу, якщо користувач невідкладно повідомив про платіжні операції, що ним не виконувалися, після виявлення помилки негайно відновлює залишок коштів на рахунку до того стану, у якому він був перед виконанням цієї операції. Емітент у разі повідомлення користувачем про незавершену операцію з унесення коштів через платіжні пристрої банку-емітента на рахунки, відкриті в банку-емітенті, після подання користувачем емітенту відповідного документа, що підтверджує здійснення цієї операції, негайно зараховує зазначену в цьому документі суму коштів на відповідний рахунок.
За змістом пункту 9 розділу VI постанови правління Національного банку України від 05 листопада 2014 року N 705 "Про здійснення операцій з використанням електронних платіжних засобів" користувач не несе відповідальності за здійснення платіжних операцій, якщо платіжний засіб було використано без фізичного пред'явлення користувачем електронної ідентифікації самого електронного засобу і його користувач, окрім випадків, якщо доведено, що дії чи бездіяльність користувача призвели до втрати, незаконного використання ПІНу або іншої інформації, яка дає змогу ініціювати платіжні операції.

This comment was minimized by the moderator on the site

Що ви за такий банк, як зняти чесно зароблені гроші, так у вас є совість і час, а як повернути їх так це не до вас.! Для вас можливо це не великі гроші, але для мене це ціла місячна зарплата. Мене просто цікавить як вам можливо довіряти з таким відношенням до клієнтів? Я буду подавати на вас до прокуратури, можливо тоді ви будете ''нормально'' працювати!

This comment was minimized by the moderator on the site

Добрий день.Що у Вас за , шарашкіна контора, у віділенні банку кажуть дзвоніть на гарячу лінію а там кажуть звертайтесь у відділення банку .А це лише з приводу мобільного додатку!!! Ви ж одна організація як так? Перевипускав картки не могли знайти потрібного формату як так ви ж банк. Постійно пів дня тратиш з любим зверненням до Вас.

This comment was minimized by the moderator on the site

Это первый банк, с которым у нас проблемы. Муж перекидывал деньги с вашей карты и они ушли в неизвестность! Они тупо пропали! Их нет. То есть их никто не получил ,но с карты списаны! Уже несколько недель звоним, ничего внятного не говорят. Разбираемся. Вашу мать, сколько вы будете разбираться?! Чувствую эти деньги мы не вернём уже. Будем писать заявление в полицию. Я не знаю как у вас хватает совести работать с людьми ???

This comment was minimized by the moderator on the site

В Підволочиському відділені відкривається ваше відділення з запізненням в 9 - 20

This comment was minimized by the moderator on the site

місто Козятин, 24.03.21р. обслуговують своїх знайомих поза чергою, на зауваження касир не реагує.

This comment was minimized by the moderator on the site

11.03 при попытке рассчитаться картой в аптеке операция была отклонена,но деньги со счета списаны!!!!сумма не маленькая как для меня.В отделении заявление написано и сказали ожидайте месяц....что за сервис????

This comment was minimized by the moderator on the site

Очень не довольна тем, что приехала закрыть карту в укргазбанке, потратила в очереди 2 часа в Киеве на березняках. Написали сумму остаток, которую нужно снять в кассе. Сняла, все ок. На счету 0, написала заявление, сказали закроют карту в течении месяца.
Через пару дней звонят, что почему-то там остаток, хотя до этого было 0 грн же!! Позвонили когда я была на работе, что так Счет закрыть не получится!!!!!
В итоге захожу случайно в приложение, а у меня там уже минус на счету за обслуживание банка!! Хотя даже Карты уже нет, ее тогда же в банке разрезали!!
Звоню в банк, предложили заблокировать карту и все равно ехать в банк закрыть минус и проверить что там по моему заявлению!
Что ответсвенности за других сотрудников они не несут !!
Испорченное только настроение

This comment was minimized by the moderator on the site

Мошенники на телеграмме с этим номером карты 5354663004259053
Вам нужно сюда прислать выбранный Вами залог
Для регистрации на нашем сайте
Alinka:
Обязательно пришлите мне фотоотчёт

Как только залог будет у нас на счету , в течение 10 минут
На вашу карту , а также на ваше ФИО будут присланы деньги от нас

This comment was minimized by the moderator on the site

Удивляет, что нельзя идентифицировать личность в отделении по правам или приложению дія. Приложение не выдает выписки (с печатью). Соответсвенно, то что монобанк делает за 1 мин - тут нужно делать 2 дня.
Не рекомендую банк

This comment was minimized by the moderator on the site

Доброго дня. Развод на сторінці Instagram. Максим Бурик карточка 5354663003521719. Продає кросівки, одяг. Заплатили за кроси 1000 грн, через пару днів забанив сторінку. Внутрішня безпека цього банку не працює взагалі, ви хоть моніторте отзови та приймайте міри.

This comment was minimized by the moderator on the site

Сегодня, 19.12.20, около 14.00, инкассаторская машина "Укргазбанка" (гос.№ АА8294КМ) чуть не раздавила мою машину на съезде с пр.Соборности на ул.Тампере. Водитель нагло вклинился со второго ряда в поворот, если бы не резкое торможение с моей стороны - ДТП не избежать.
Может быть руководство банка примет какие-либо меры к своему преступнику за рулем?
Хотелось бы получить исчерпывающий ответ.

This comment was minimized by the moderator on the site

Почему банк после того как получил постоновление о снятии ареста со счетов до сих пор не снял арест??? В чем проблема?

This comment was minimized by the moderator on the site

это не банк,это бред!!!!! и мы платим налог на это????

This comment was minimized by the moderator on the site

Ужасное обслуживание и хамское общение сотрудника. (отделение на м. Осокорки).

This comment was minimized by the moderator on the site

Самый ужасный банк в мире. В отделении на Ахматовой очереди по 10 человек ... и не из-за карантина, а из-за того, что работники занимаются каждый своими делами, обслуживают одного клиента по 30 мин. В кассах сидят хамки. Карту то нельзя получить ( найти не могут) , потом нельзя закрыть ( «нет человека, который может подтвердить закрытие»). Просто какой-то кошмар...

This comment was minimized by the moderator on the site

Добрый день. Второй день пытаюсь попасть в банк, в кассу. Да понимаю карантин и прочее... но кассир Оксана очень медленно работает и с претензией отвечает. Делала платежки передо мной и сделала ошибки у человека. Что последовало в дальнейшем «переделыванию» платежек и зависанию программы. Час стоят и чтоб попасть в кассу. 45 отделение, обратите пожалуйста внимание!!! Очень неприятно и обидно!!!

This comment was minimized by the moderator on the site

Доброго времени суток..У меня такое впечатление что банковские сотрудники не только не вежливые но и что решают сами что мне делать...
Ситуация такая- ночью регестрируясь на одном из сайтов мне заблокировали карту мотивируя мол тем что сайт мошенников..Да!!!???Но как же так.? Ранее регестрируясь на нем было всё хорошо и без проблем мошенничества! Никто таких запретов не давал! Так вот теперь укргазбанк решает кому где регистрироваться и платить ???! А сотрудник который взял ночью трубку нехотя обьясняя не вежливо можно даже сказать послала..я в шоке. .....

This comment was minimized by the moderator on the site

Добрый день .Кассир отделения .гГолая Пристань,работает не в трезвом виде ,всегда с запахом перегара.Будте осторожны и примите меры.

This comment was minimized by the moderator on the site

Добрый день! Напишите вот здесь - https://clubbank.com.ua/pages/25-ukrgazbank - мы пригласим сотрудников к Вашему вопросу.

This comment was minimized by the moderator on the site

Добрый вечер! Я уже писала вам о жалобе, мошенница в инстограмме разводит мамочек на деньги. Кидала счёт карточки Вашего банка.(5354 6630 0328 7634)Я кинула 1000 грн 15.07.2020.. И мне ни товара, ни денег не вернули, а заблокировали! Если я напишу заяву в полицию, чем они помогут? Вы сможете вернуть мои деньги? А ее счёт заблокировать? Как мне быть? У меня есть ее фото.

This comment was minimized by the moderator on the site

Добрый день! Напишите вот здесь - https://clubbank.com.ua/pages/25-ukrgazbank - мы пригласим сотрудников к Вашему вопросу.

This comment was minimized by the moderator on the site

Добрый вечер! Я уже писала вам о жалобе, мошенница в инстограмме разводит мамочек на деньги. Кидала счёт карточки Вашего банка.(5354 6630 0328 7634)Я кинула 1000 грн 15.07.2020.. И мне ни товара, ни денег не вернули, а заблокировали! Если я напишу заяву в полицию, чем они помогут? Вы сможете вернуть мои деньги? А ее счёт заблокировать? Как мне быть? У меня есть ее фото.

This comment was minimized by the moderator on the site

Карту укргазбанка съел приватовский банкомат. В привате сообщили, что карту после инкасации уничтожат. Собственно вопрос: можно ли закрыть уничтоженную карту и куда с этим вопросом идти?

This comment was minimized by the moderator on the site

Добрый день! Напишите вот здесь - https://clubbank.com.ua/groups/70-karty-ukrgazbanka - мы пригласим сотрудников к Вашему вопросу.

This comment was minimized by the moderator on the site

5355 0762 2224 9377 Ляшенко и вторая 5354 3230 0004 9871 Кириленко если это и вправду их фамилии, мошенники олх, взяли 1100 грн за кушетку и отключили телефон. Ни денег ни кушетки, а от них постоянно на олх новые обьявы с других номеров.Высылал с приват 24. Вся переписка и чек в скринах есть! Девушки с Западным акцентом! Не попадитесь, кидают в течении полу года слежу за их обьявами

This comment was minimized by the moderator on the site

Добрый день! Напишите вот здесь - https://clubbank.com.ua/groups/44-moshennichestvo-na-olx - мы пригласим сотрудников к Вашему вопросу.

This comment was minimized by the moderator on the site

Добрый день! Помогите пожалуйста, мошенница развела меня на деньги (1000грн)) и дала номер карты, выбило укргазбанк. Она товар мне не отправила, я выписала стульчик для кормления, так как я мама в декрете, для меня это большие деньги, как мне их наказать?https://www.instagram.com/babby_kinder/ Могу ли я вернуть обратно свои деньги?

This comment was minimized by the moderator on the site

21 червня 2020 року Виконуючому обов’язки
Голові правління ПАТ АБ «Укргазбанк»
пану Андрію Кравець

копія: Національний банк України

Кочмар Людмили Петрівни
Одеська область, Болградський район,
с. Виноградівка, вул. Степова, 14
тел. 0633329524
e-mail: vladkotchmar@gmail.com

Шановний пане Андрію!
Звертаюсь до Вас з проханням щодо участі у розв’язанні конфліктної ситуації, що сталась між мною, як багаторічним клієнтом ПАТ АБ «Укргазбанк» та очолюваної Вами банківської установи – ПАТ АБ «Укргазбанк», яка полягає в наступному:
5 травня 2020 року о 15:26 мені, на мій номер телефону – 0937041376, зателефонували з номера 380445904999. Той, хто телефонував, а це був чоловік, повідомив мене, що це Служба безпеки ПАТ АБ Укргазбанку, та що з мого карткового рахунку невідомі особи намагались зняти грошові кошти. Він також повідомив, що Служба безпеки ПАТ АБ Укргазбанку запобігла спробі незаконного заволодіння належних мені грошових коштів, але, щоб у майбутньому це не сталося знову, мені надішлють пароль, який я повинна їм назвати.
Я не зовсім зрозуміла, що вони хочуть від мене, оскільки ніколи у житті з цим не стикалась. Однак, на той момент, у мене й не виникло сумніву про те, що це можуть дзвонити шахраї, оскільки:
1. Вони відразу представились Службою безпеки саме ПАТ АБ Укргазбанку;
2. Вони не запитували жодних моїх особистих даних, або даних моєї картки;
3. Вони запевнили мене у тому, що вони вчинять дії, які призведуть до блокування моєї банківської картки з метою уникнути спробам зняти з неї грошові кошти.
З першого разу я не змогла продиктувати їм чотири цифри, які вони надіслали мені, тому через декілька хвилин вони знову надіслали мені якісь чотири цифри, які я повідомила їм, більше жодної інформації я їм не надавала та вони нічого і не запитували.
7 травня 2020 року я була у відділенні ПАТ Укргазбанку в м. Болград, яке розташоване в м. Болград Одеської області та розповіла про те, що трапилось співробітнику банку.
Економіст відділення банку Муравйова Діна Євгенівна перевірила мій рахунок та запевнила мене у тому, що все нормально, грошові кошти знаходяться на банківській картці, після чого вона ще раз заблокувала мої рахунки. Окрім того, я показала їй номер телефону з якого мені телефонували та вона відразу повідомила мене про те, що номер телефону 380445904999 є номером телефону Укргазбанку. Більш того, на моє прохання, вона набрала цей номер телефону зі свого стаціонарного телефону і після з’єднання мі разом впевнились у тому, що цей номер телефону дійсно належить ПАТ АБ Укргазбанку.
15 травня 2020 року я отримала смс-повідомлення на свій номер телефону 0937041376, про зарахування на мій рахунок авансу у розмірі 2300 грн., при цьому я відразу звернула увагу на те, що баланс грошових коштів був набагато меншим, ніж попередній від 24.04.2020 року, хоча я не знімала грошей зі своєї картки.
19 травня 2020 року я знову відвідала відділення ПАТ АБ Укргазбанку і тоді виявилось, що з мого рахунку знято грошові кошти у розмірі 71789,00 (сімдесят одна тисяча сімсот вісімдесят дев’ять) гривень.
У відділенні банку співробітники заповнили необхідні документи та запевнили мене у тому, що вся інформація і необхідні документи вони передадуть до головного офісу банку з метою проведення незалежного розслідування факту списання грошових коштів з моєї банківської картки.
Після того, у цей же день я побувала у відділенні поліції та написала заяву, а працівники відділення Укргазбанку склали необхідні для розслідування документи.
26 червня 2020 року у Відділенні ПАТ АБ Укргазбанку в м. Болград, керівником відділення мені була надана відповідь за результатами проведеного незалежного розслідування, згідно якої мені було відмовлено у поверненні грошових коштів.
При цьому згідно наданої відповіді від 26.06.2020 року банк поклав усю відповідальність на мене, звинувативши у передачі паролів, реєстрації у платіжній системі та інше.
Однак банком чомусь не досліджувались обставини телефонування мені саме з телефону Укргазбанку, банк взагалі не звернув уваги на те, що людина, яка мені телефонувала представилась співробітником Служби безпеки саме ПАТ АБ Украгазбанку, в мене ніхто не запитував особистих даних, або даних моєї банківської картки.
А отже виникає багато питань: Звідки у третіх осіб з’явилась інформація про мене, як клієнта банку, що, між іншим, становить банківську таємницю? Звідки у третіх осіб з’явились дані моє банківської картки? Чому не перевірялась інформація стосовно руху грошових коштів по моєму рахунку, з чого видно, що гроші я знімала з картки лише у касі відділення Укргазбанку у м. Болград? Я ніколи нічого не купували в мережі Інтернет та не розраховувалась за допомогою своєї банківської картки, а викрадені грошові кошти були витрачені на оплату мобільних телефонів у магазині Ельдорадо у м. Києві, багато з яких, є досить коштовними.
Я мешкаю у с. Виноградівка, Болградського району, Одеської області та 5 травня 2020 року у Києві не була і не могла бути, оскільки у зв’язку з карантином жодний міжміський, або міжобласний транспорт не працював.
Усе вищевказане, говорить про те, що безпідставне зняття грошових коштів відбулось не без участі співробітників Украгазбанку у яких є доступ до особистих даних клієнтів банку, є інформація про рух грошових коштів та залишках на рахунках, бо усі ці дані якимось чином потрапили до третіх осіб! А без цих даних неможливе списання грошових коштів з карток клієнтів банку, реєстрації їх у мобільному додатку і з чим, наприклад, абсолютно погодився Начальник відділення № 208/15 Укргазбанку Буюклі П.В. під час спілкування 26 червня 2020 року.
Однак очолювана Вами банківська установа, до того ж належна Державі, в особі відповідних працівників, тої ж Служби безпеки, не звертає жодної уваги на це - що відбувається просте обкрадання клієнтів банку, які свого часу довірили свої грошові кошти Укргазбанку.

Відповідно до статті 1073 Цивільного кодексу України у разі несвоєчасного зарахування на рахунок грошових коштів, що надійшли клієнтові, їх безпідставного списання банком з рахунка клієнта або порушення банком розпорядження клієнта про перерахування грошових коштів з його рахунка банк повинен негайно після виявлення порушення зарахувати відповідну суму на рахунок клієнта або належного отримувача, сплатити проценти та відшкодувати завдані збитки, якщо інше не встановлено законом.
Згідно із пунктом 37.2 статті 37 Закону України "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні" на час встановлення ініціатора та правомірності переказу, але не більше ніж впродовж дев'яносто календарних днів, емітент має право не повертати на рахунок неналежного платника суму попередньо списаного неналежного переказу. У разі ініціації неналежного переказу з рахунка неналежного платника, з вини ініціатора переказу, що не є платником, емітент зобов'язаний переказати на рахунок неналежного платника відповідну суму грошей за рахунок власних коштів, а також сплатити неналежному платнику пеню в розмірі 0,1 відсотка суми неналежного переказу за кожний день, починаючи від дня неналежного переказу до дня повернення відповідної суми на рахунок, якщо більший розмір пені не обумовлений договором між ними.
Відповідно до пунктів 7, 8 розділу VI Положення про порядок емісії спеціальних платіжних засобів і здійснення операцій з їх використання, затвердженого постановою правління Національного банку України від 05 листопада 2014 року N 705, емітент або визначена ним юридична особа під час отримання повідомлення та/або заяви про втрату електронного платіжного засобу та/або платіжні операції, які не виконувалися користувачем, зобов'язаний ідентифікувати користувача і зафіксувати обставини, дату, годину та хвилини його звернення на умовах і в порядку, установлених договором. Емітент після надходження повідомлення та/або заяви про втрату електронного платіжного засобу та/або платіжні операції, які не виконувалися користувачем, зобов'язаний негайно зупинити здійснення операцій з використанням цього електронного платіжного засобу. Емітент у разі здійснення помилкового або неналежного переказу, якщо користувач невідкладно повідомив про платіжні операції, що ним не виконувалися, після виявлення помилки негайно відновлює залишок коштів на рахунку до того стану, у якому він був перед виконанням цієї операції. Емітент у разі повідомлення користувачем про незавершену операцію з унесення коштів через платіжні пристрої банку-емітента на рахунки, відкриті в банку-емітенті, після подання користувачем емітенту відповідного документа, що підтверджує здійснення цієї операції, негайно зараховує зазначену в цьому документі суму коштів на відповідний рахунок.
За змістом пункту 9 розділу VI постанови правління Національного банку України від 05 листопада 2014 року N 705 "Про здійснення операцій з використанням електронних платіжних засобів" користувач не несе відповідальності за здійснення платіжних операцій, якщо платіжний засіб було використано без фізичного пред'явлення користувачем електронної ідентифікації самого електронного засобу і його користувач, окрім випадків, якщо доведено, що дії чи бездіяльність користувача призвели до втрати, незаконного використання ПІНу або іншої інформації, яка дає змогу ініціювати платіжні операції.

На підставі всього вищевикладеного, -
ПРОШУ:
1. Розглянути цю заяву у строк встановлений законодавством України, зокрема Законом України «Про звернення громадян».
2. Повернути мені безпідставно списані з мого рахунку грошові кошти у розмірі 71789,00 (сімдесят одна тисяча сімсот вісімдесят дев’ять) гривень.
3. Повернення грошових коштів здійснити за процедурою Чарджбеку Міжнародної платіжної системи MasterCard.

З повагою, Кочмар Л.П.

This comment was minimized by the moderator on the site

Напишите вот здесь - https://clubbank.com.ua/pages/25-ukrgazbank - к разговору мы подключим сотрудника Укргазбанка

This comment was minimized by the moderator on the site

Хотел снять средства с банкомата Укргазбанк картой приват банка в итоге с карты деньги сняло а банкомат не выдал средства как бы сказали ждать 45-140 дней для возврата средств неужели 200 грн сейчас деньги чтобы их так долго возвращать если был бы кредит телефон от банка не умолкал Позор.

This comment was minimized by the moderator on the site

Дуже жахливий банк.
Нічого вирішити не можуть зовсім.
Ситуація:
У батьків викрали гаманець.
(Самі батьки подзвонити та заблокувати не можуть бо глухонімі)
Всі карти що є в гаманці я зміг закрити по телефонному дзвінку від сили за 5хв на кожну.
А цей укргазбан ну просто жесть якась.
Лише по дзвінку власника(кажу що власник не може подзвонити)
О’кей тоді хай в додатку щаблокує (людина не користується взагалі додатками і інший телефон)
О’кей хай приходить у відділення
Віділення зачинені бо вихідні. за ці два дні можна зняти всі кошти і цей горе банк нічого не зробить.

Дуже шкода що у нас існують такі банки і шкода що різні організаціі використовують їх для видачі зарплати людям.

Слів немає
В положення не входять
Людина глухоніма нічого зробити не може

Здесь ещё нет оставленных комментариев.
Загрузить еще

Оставьте свой комментарий

  1. Указав свой E-mail Вы получите ответ на почту.
0 символов
Вложения (0 / 3)
Share Your Location